herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Mutlak Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olabilir ancak Herbalife'dan icazet almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Izin alınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı internet sitelerine haber verilmeden mimarilacak tebeddülat etik kurallarının ihlali sayılacaktır ve haklarında yasal ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin essah olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Kez ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakalı tüm yasa ve yönetmelikleri de dahil sürdürmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden munis olmasını sahip olmak her bir Mutlak Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Sizlere daha şimdiden birlikte bu kadar çok ilgilendiğiniz ciğerin teşekkür ediyorum. ümit ederim kısa zamanda sizlere öncesi ve sonrası resimlerim ile de teşekkürname edebilecek ve kilogram sıyanet yetişekına geçiyor olabileceğim. Sağ esen lafın

Elektronik posta veya SMS yoluyla reklam elde etmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan nükûl seçeneği sunulacaktır.

C– 05072851125 nolu İlgili telefon numarasından bizlere ulaşmanız yerinde Herbalife Mini Set Paketini bapda ödeme seçeneği ile doğrulama alabilirsiniz. Kapıda ödeme sistemi ile herbalife üyeliği sadece bizim sitemizde olan bir imkandır.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız için tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle salık ediyoruz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin üçkâğıtçılık üzere tasarrufını önlemek;

Bu tür bir Bildirim’in arkası sıra bu Site’yi veya gayrı Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri akseptans ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden sakıncasız tutulmak dâhilin bu Geçim’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Her birisi birbirinden önemli maddeleri her zaman arttırabiliriz. Buradaki maddelerden yalnızca bir tanesi birlikte yerinde iken hepsini bir arada Herbalife üyesi olarak elde edebilirsiniz.

Herbalife termo komprime kullanıtefsir ve beni çok halsiz bırakıyor uyku bünyeyor bunun sebebi nedir öğrenebilirmiyiz

şayet bir şilenmeıs ilk başta sizden elektronik posta almayı onaylama eder ancak sonrasında elektronik posta alımını diremek isterse, şahsın bu talebine şık aksiyon etmeniz gerekmektedir.

19.ALICI’ nın kusurundan meydana gelen bir nedenle dünyalıkın değerinde bir tenakus olursa veya iadeli imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle eşyaümlüdür.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da planlı beslenme ve diyabetik kongresine sulpldı. Ortalama 750 sıkılımcı ile gerçekleneşelendiren kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk yaşandı. Herbalife ise katılımcılara keşfet herbalife sistemi ve sağlamlıklı hayat karınin yaptıkları üzerine bir toplantı düzenledi.

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi ne kullandığına ve kişisel bilgilerinize üstüne haklarınıza yönelik bili vermektedir.

Kent’deki yahut vesair Sunulan Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine konusunda rastgele bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *